Voltak biztató jelek a játékunkban, de ennél több kell a hétvégén!

A hazaiak mezőnyfölényben futballoztak, de helyzeteket nem tudtak kialakítani az első játékrészben, így döntetlennel zárult a a félidő. Rosszul kezdődött a számunkra második játékrész, a 48 percben labdát veszítettünk a térfelünkön, amit ellenfelünk kegyetlenül kihasznált:  a csereként beállt Keresztes Zalánt ugratták ki, aki kifutó kapus mellett a kapu jobb oldalába gurított (1–0). A mérkőzés a 73. percben dőlt el, amikor egy védelmi megingást követően a balról beérkező labdát Major Norbert lőtte a léc alá (2–0).

Szombaton 16 órakor a Fejér megyei rivális Bicske ellen lépünk pályára, a Parkerdőben.