Csapatunk óriásit küzdve 1–0-ra győzött hazai pályán.

A Balatonfüred ellen játszott nagyon fontos mérkőzést együttesünk a bajnokság 35. fordulójában. Az első percben Szabó Bence a tizenhatos bal sarkából jobbal a felső lécet találta el. Az első negyed óra végén jobb oldali szöglet után Koronczi Bence csúsztatása kicsivel kerülte el a jobb felsőt.

A térfélcserét követően Cziklin Roland a tizenhét méterről próbálkozott, a kísérletet a vendég kapus a léc alól tolta szögletre. Hatvan másodperc múlva Sárossy Dániel húsz méterről elvégzett szabadrúgásánál a hálóőr leért a rövidre, s bravúrral ismét szögletre mentett.

A 70. percben Kercsó Bence jobb oldali sarokrúgására kiváló ütemben érkezett az ötös vonalán Rigó Gábor, aki közelről a kapuba fejelt (1–0). A támadónknak ez volt első gólja csapatunkban.

Az utolsó negyed órában a vendégek sokat támadtak az egyenlítésért, de igazi lehetőséget nem tudtak kialakítani. A 93. percben Koronczi vezetett volna végig egy kontratámadást, de Tamás Szabolcs hátulról páros lábbal becsúszva, szabálytalanul állította meg a játékosunkat. A megmozdulásért a játékvezető kiállította a balatonfüredi játékost.

Csapatunk nagyon fontos győzelmet aratott a bennmaradásért vívott harcban.