Dátum Mérkőzés Helyszín

2020.

augusztus 9. 17:30

Lipót Pékség SE - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő 

(NB III. Nyugati csoport)

Lipót SE Pékség sportkomplexuma

2020.

augusztus 12. 17:30

Komárom SE - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő

(NB III. Nyugati csoport)

Komárom Molaji Sporttelep

2020.

augusztus 16. 17:30

SC Sopron - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő

(NB III. Nyugati csoport)

Soproni Városi Stadion

2020.

augusztus 23. 17:30

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő - ZTE FC II.

(NB III. Nyugati csoport)

Agárd, Parkerdő

2020.

augusztus 26. 17:30

III. Ker. TVE - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő

(NB III. Nyugati csoport)

III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ

2020.

augusztus 30. 11:00

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő - Credobus Mosonmagyaróvár

(NB III. Nyugati csoport)

Agárd, Parkerdő 

2020.

szeptember 5. 16:30

Tatabányai SC - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő

(NB III. Nyugati csoport)

Grosics Gyula Stadion Tatabánya

2020.

szeptember 9. 16:30

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő - MOL Fehérvár FC II.

(NB III. Nyugati csoport)

 Agárd, Parkerdő 

2020.

szeptember 13. 16:30

Nagyatádi FC - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő

(NB III. Nyugati csoport)

Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum 

2020.

szeptember 27. 16:00

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő - FC Nagykanizsa

(NB III. Nyugati csoport)

 Agárd, Parkerdő

2020.

október 4. 15:00

VLS Veszprém - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő

(NB III. Nyugati csoport)

Veszprémi Városi Stadion

2020.

október 10. 15:00

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő - Bicskei TC

(NB III. Nyugati csoport)

Agárd, Parkerdő

2020.

október 18. 11:00

Puskás Akadémia FC II. - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő

(NB III. Nyugati csoport)

Puskás Akadémia Pancho Aréna

2020.

október 25. 13:30

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő - Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak

(NB III. Nyugati csoport)

 Agárd, Parkerdő

2020.

november 1. 13:30

Balatonfüredi FC - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő

(NB III. Nyugati csoport)

Balatonfüredi FC Sporttelep

2020.

november 8. 13:30

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő - Pápai Perutz FC

(NB III. Nyugati csoport)

Agárd, Parkerdő

2020.

november 14. 13:30

BKV Előre - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő

(NB III. Nyugati csoport)

BKV Előre Stadion

2020.

november 22. 13:30

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő - THSE-Szabadkikötő

(NB III. Nyugati csoport)

Agárd, Parkerdő

2020.

november 29. 13:30

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő - Érdi VSE

(NB III. Nyugati csoport)

 Agárd, Parkerdő

2020.

december 6. 13:00

Lipót Pékség SE - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő

(NB III. Nyugati csoport)

Lipót SE Pékség sportkomplexuma 

Köszönjük támogatásukat

Magyar Labdarúgó-szövetségAgárdi Gyógy- és Termálfürdő Zrt.Gárdony Város Önkormányzata

 

A weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. Részletek az adatvédelmi nyilatkozatban.