Hiába vezetett a tavaszi szezont három győzelemmel kezdő együttesünk, az éllovas III. Kerület 3–1-re győzött.

Iváncsán fogadta csapatunk a listavezető III. Ker. TVE gárdáját a bajnokság 25. fordulójában. Mi kezdtük jobban a mérkőzést: a 4. percben Szabó Balázs szöktette jó ütemben Sárossy Dánielt a bal oldalon, akinek a beadását Rigó Gábor a kapufa segítségével a  hálóba csúsztatta (1–0).

Negyedórával múlva Rabatin Richárdot hagyták üresen a védők, az óbudai támadó pedig az ötösről könnyedén gurított a kapuba (1–1).

A 31. percben megszerezte a vezetést az éllovas: a bal oldalról bepasszolt labdát a menteni igyekvő Ujvári Ádám a saját kapujába juttatta (1–2).

A félidő vége előtt közel volt az egyenlítés: Zsigmond Bence huszonöt méterről próbálkozott, de kísérlete a kapufán csattant. Nem sokkal később Kercsó Bence a tizenhatos bal oldaláról tekert kicsivel a jobb felső sarok fölé.

A térfélcsere után Ujvári tizenhatoson belüli kezezése miatt a játékvezető büntető ítélt. A tizenegyest Tamási Zsolt értékesítette (1–3).

Csapatunk három győzelem után szenvedett vereséget a listavezető III. Kerület ellen. Együttesünk 25 forduló után 33 ponttal a 11. helyen áll a tabellán.

NB III Nyugati csoport, 25. forduló

Gárdony-Agádi Gyógyfürdő – III. Ker. TVE 1–3 (1–2)

Gárdony: Erdélyi – Mód (Miskei, 68.), Koronczi, Ujvári, Sárossy – Szabó B., Rodenbücher (Patócs, 77.), Cziklin (Balogh B., 62.) – Kercsó, Rigó (Nagy B., 62.), Zsigmond B. (Király B., 77.)

III. Kerület: Jeszenszky – Bori, Nagy T., Erdei, Tóth K. (Rédei, 86.) – Szalai V., Tamási (Fazakas, 78.) – Kokenszky (Rajczi, 68.), Rabatin, Remili (Balogh Á, 78.) – Borvető (Páll, 86.)

G.: Rigó (4.), ill. Rabatin (20.), Ujvari (35. – öngól), Tamási (51. – tizenegyesből)

Sárga lap: Mód (43.), Rodenbücher (74.), ill. Kokenszky (58.)

Vezette: Szommer (Illés T., Mihálovics)