Klubunk megszerezte első idegenbeli sikerét a bajnokságban.

A betegségekkel, eltiltásokkal és sérülésekkel bajlódó együttesünket újabb csapás érte a Nagyatád elleni mérkőzés előtt: kapusunknak, Erdélyi Ádámnak kiugrott a csuklója. A helyét cserekapusunk, Schener Bálint vette át, aki első mérkőzését játszhatta csapatunkban.

A mi rohamainkkal kezdődött a találkozó, ám egy beadásba Ujvári Ádám szerencsétlenül ért bele, s csak Schener paskolásának volt köszönhető, hogy nem a hálóban kötött ki a játékszer, hanem a kapufán csattant.

A 8. percben Parádi Erik ment el a jobboldalon, s passzolt remek ütemben középre Király Bencéhez, aki jól játszotta meg Kercsó Bencét. Fiatal középpályásunk lerázta magáról a védőjét, majd lőtt a kapus mellett a bal felsőbe (0–1).

Az első negyedóra végén váratlanul egyenlítettek a hazaiak: Marko Jerkovic jött végig zavartalanul a pályán, miután egyik védőnk sem állította meg a támadót, aki besétált a tizenhatosunkon belülre és kilőtte a bal alsót (1–1).

A félidő végén Kercsó tartotta meg a labdát a tizenhatos vonalánál, majd erősen középre lőtt labdáját a kapus Lak Imre elé ütötte, középpályásunk pedig higgadtan helyezte a hálóba a kipattanót (1–2).

A 70. percben eldönthettük volna a mérkőzést: jobb oldali sarokrúgás után Kercsó kísérlete jött ki a kapusról, a kipattanót Cziklin Roland durrantotta kapura, de a próbálkozás nem sokkal elkerülte a bal felső sarkot.

Negyedórával a vége előtt Balogh Ádám bal oldali szabadrúgása még a felső lécen csattant, de a hazaiak röviden szabadítottak fel, s ezzel Kercsóhoz került a labda, aki élesen középre lőtte, aztán a nagyatádi védőről a kapuba jutott (1–3).

A mérkőzés utolsó percében Vukan Nikolics az ötös sarkáról készítette vissza Vodicska Bencének, akinek a lövést Schener még védte, viszont a kipattanót az érkező Jerovic értékesítette (2–3).