Együttesünk fontos győzelmet aratott a 37. fordulóban.

Klubunk az utolsó hazai bajnokiján a fővárosi BKV Előrét fogadta a Parkerdőben. A 20. percben Tóth Tibor ugratta ki nagyszerűen Király Bencét, aki húsz méterről a kimozgó kapus fölött szépen a hálóba emelt (1–0). Az első félidő végén a vendég csatárt  Ujvári Ádám  szabálytalanul állította meg a tizenhatoson belül, a tizenegyest Balogh Bence a felső lécre lőtte.

A 74. percben a csereként beállt Miskei Manó az ötös sarkáról először a kapust találta telibe, de a kipattanót már sikerült a kapuba juttatnia (2–0). Két perccel később a szintén csereként beállt Balogh Patrik egy lecsorgó labdát közelről a hálóba gurított (3–0).

A 80. percben jobb oldali szöglet után Wágner Richárd az ötösről jobbal a jobb alsóba pörgetett (3–1). Az utolsó pillanatban bal oldali beadásból Wágner a védők között tudott a kapuba fejelni (3–2).

A győzelemmel 44 pontos csapatunk, amely feljött a 16. helyre, megelőzve a BKV Előrét és egy fordulóval a bajnokság vége előtt 1 pontra van a bennmaradást érő 15. pozíciótól.