Egyenlíteni sikerült, de jobb volt a Komárom.

A mérkőzés 15. percében Sárközi buktatott szöglet után egy komáromi játékost, a játékvezető tizenegyest ítélt, melyet Molnár értékesített. (1-0)

Gyorsan jött az egyenlítés. A 19. percben Király a bal szélen indult meg, majd a mögötte érkező Balogh Ádámnak passzolt, aki az alapvonalig vezette a játékszert, végül a kapus mellett egyenes szögből rúgott gólt. (1-1)

A 24. percben Király egy méterről gurított a kapuba, de a játékvezető les miatt nem adta meg a gólt.

A 26. percben Koronczi távoli lövése oldalhálót talált.

Fél óra elteltével egy hazai támadást követően Vincze 7 méterről a hosszúba gurított. (2-1)

A 40. percben egy gárdonyi labdakihozatalt követően Sárközi eladta a labdát, melyre a komáromi támadók lecsaptak, így ketten törhettek Erdélyi kapujára, azonban Végh eltörte a labdát és mellé lőtt.

Simigla 25 méterről lőtt kapu mellé a 48. percben.

A 67. percben Hajba 30 méterről lőtt kapu fölé.

A 82. percben 30 méterről végezhettünk el szabadrúgást, melyet Király a bal felső sarok felé tekert, azonban Szabó hárított.

A 84. percben hazai lövéssorozat következett, azonban Erdélyi résen volt. Öt perccel a rendes játékidő vége előtt Végh fejelt a kapu fölé.

A 90. percben egy tökéletes kiugratás követően Végh eldöntötte a mérkőzést, a jobb alsó sarkot lőtte ki. (3-1)

NB III Nyugati csoport, 3. forduló
Komárom VSE – Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő 3–1 (2–1)

Komárom: Szabó – Parázs – Eszlátyi – Schiller – Végh – Simigla (Tóth P., 78) – Vincze – Molnár – Göblyös – Hajba (Módi, 75.) – Végh

Gárdony: Erdélyi – Mód, Ujvári, Kónya, Koronczi (Lak, 65.) – Rodenbücher (Balogh B. 76.), Sárközi – Zsigmond, Balogh. Á., Király – Kercsó

G.: Molnár (16. – tizenegyesből), Vincze V. (34.), Végh T. (90.), ill. Balogh Á. (19.)

Sárga lap: Göblyös (37.), Vincze V. (88.), ill. Mód (63.), Lak (92.)

Vezette: Horváth P. (Aradi J., Nagy A.)