Együttesünk szoros mérkőzésen szenvedett vereséget.

Szerda este az előző bajnokság egyik élcsapata, a Nagykanizsa látogatott a Parkerdőbe. A 8. percben a vendégek játékosa, Béli Milán bal oldali szabadrúgását Steer Bence tolta ki a léc alól. Három perccel később már tehetetlen volt, miután Vlasics Dániel lefordult Falusy Bálintról, s pördítése a védőn megpattanva a jobb alsóban kötött ki (0–1).

A 19. percben Wágner Richárd jobb oldali beadására Balogh Balázs Bálint érkezett remek ütemben az ötös vonalán, azonban gurítását a gólvonalról vágta ki a vendég védő, majd fiatal játékosunk fejesét már a kapus védte. A 25. percben Balogh ment el kiválóan a bal oldalon, beadásából az ötös sarkán érkező Gere Zoltán lőtte ki kapásból a jobb alsó sarkot (1–1).  Az első félidő végén Koronczi Bence kaszálta el hátulról szabálytalanul az ellenfelet, a megítélt büntetőt Péntek Adrián magabiztosan értékesítette (1–2).

A 79. percben Mód Ádámot látta szabálytalannak a tizenhatoson belül a játékvezető. Az újabb tizenegyesből Ekker Milán volt eredményes (1–3).  A 86. percben felcsillant a remény még a pontszerzésre,miután Wágner a tizenhatos vonaláról a bal felsőbe bombázott (2–3).

NB III Nyugati csoport, 2. forduló

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő – FC Nagykanizsa 2–3 (1–2)

Gárdony: Steer – Mód, Koronczi, Falusy, Földesi – Szabó B., Tajti – Gere, Balogh B. (Tóth T., 60.), Király B. (Emperger, 72.) – Wágner

Nagykanizsa: Horváth M. – Bagó (Lőrincz, 78.), Kovalovszki, Major M., Balog F. – Kószás, Nikics, Béli M. (Talabér, 74.) – Ekker (Bohata, 86.), Vlasics, Péntek (Török M., 74.)

G.: Gere (25.),Wágner (86.)  ill. Vlasics (8.), Péntek (44. – tizenegyesből), Ekker (79. – tizenegyesből)

Sárga lap: Koronczi (43.), Földesi (55.), Mód (79.), Tajti (82.) ill. Béli (46.), Lőrincz (90.)

Vezette: Héra (Domján, Holpár)

Fotó: Bohus Viki