Csapatunk továbbra is veretlenül vezeti a bajnokságot.

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő – MÁV Előre FC Főnix 3–1 (2–0)

Vezette: Rózsa Ádám.

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő: Orczi – Szabó B., Radács, Bezerédi, Balogh Á. - Tóth T., Szellák, Balogh Balázs (Klauz), Mód - Gere, Koronczi. Vezetőedző: Balogh Zsolt

MÁV Előre FC Főnix: Barsch – Simon V. (Zoboki), Pataki, Adorján, Krán – Klémán M. (Szalai P.), Takács G. (Bolla Barnabás), Király B., Pápai – Bognár I. (Patkós K.), Andróczi (Rubos). Vezetőedző: Pavlik József

Gól: Tóth T. (11., 85.), Bezerédi (36.), ill. Patkós K. (91.)

Támadólag lépett fel csapatunk, és ennek a 11. percben lett meg az eredménye. Balogh Ádám passzát, Tóth Tibor lőtte 14 méterről a kapu jobb alsó sarkába (1–0). Néhány perc múlva Gere Zoltán passzolt Tóth elé, aki ezúttal a bal kapufát találta el ballal. A Főnix FC próbálta átvenni a játék irányítását, de a vendégek első félidőben egy erőtlen lövésig jutottak. A 36. percben Gerekapott jó labdát a jobb oldalon, pontosan passzolt Bezerédi Ádámnak, aki tizenöt méterről szép mozdulattal lőtt a bal sarokba (2–0). A tópartiak többször lezárhatták volna a meccset, de sorra maradtak ki a helyzetek, még az ötösről sem tudtak az üres kapuba találni, vagy hiba csúszott az utolsó átadásba. Aztán a 85. percben Balogh Ádám hozta kihagyhatatlan helyzetbe a Tóthot, aki közelről nem hibázott (3–0). A végén a vendégek előtt adódott több lehetőség, amelyből Patkós Kevin szépített a ráadásban (3–1). Csapatunk nagyobb arányban is nyerhetett volna a rangadón, ha kihasználja ziccereit.

8 forduló után veretlenül vezeti klubunk a bajnokságot, Tóth Tibor pedig 9 találattal a góllövőlista első helyén áll.