3–3-as döntetlent játszottunk a Sárbogárddal.

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő – Sárbogárd 2–2 (1–1)

Vezette: Wittner József.

Gárdony: Orczi – Szabó B., Radács, Bezerédi, Hidvégi - Balogh Á., Tóth T., Szellák, Balogh Balázs (Gere) - Mód, Koronczi. Vezetőedző: Balogh Zsolt

Sárbogárd: Nyári – Gráczer B., Kovács J., Gráczer G., Mayer - Luczek (Pákozdi), Bencze, Glócz Z. (Horváth A., Horváth Zs.), Horváth Á. - Vagyóczki, Kindl. Szakmai igazgató: Pajor László

Gól: Tóth T. (37.), Gere (55.), ill. Kovács J. (33.), Bencze (78.)

A Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő együttese irányította a játékot, de mégis a vendégek szereztek vezetést fél óra elteltével, Kovács János jól eltalált lövésével, 0-1. Még az első félidőben sikerült az egyenlítés, Balogh Ádám beívelése után Tóth Tibor csúsztatott a jobb felső sarokba, 1-1. A második félidő elején a csereként beálló Gere Zoltán aztán előnyhöz juttatta az 55. percben a házigazdákat, 2-1. A meccs hátralévő részében több hazai helyzet maradt ki, akadt, amikor a kapufa mentett. Ahogy lenni szokott, az ellenfél kapott büntetőt, amelyet Bencze János gólra váltott, 2-2. Hiába volt lehetőség a hazai gárda előtt a három pont begyűjtésére, újabb gólt már született. Amennyiben a céljait el akarja érni a gárdonyi csapat, akkor a helyzeteiket be kell rúgniuk.

Fotó: Kricskovics Antal / FMH