Enying – Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő 1–3 (0–3)

Enying: Kovács Z. – Dudar K., Kalló, Kassai J. (Kecskés), Nyikos - Csepregi, Szalai K., Király D. (Vas, Kenessey), Halász - Vass (Kizlinger), Mohai (Rudniczai). Vezetőedző: Molnár Ferenc

Gárdony: Orczi – Paget, Szabó B., Radács, Bezerédi (Bereczky) - Hidvégi, Balogh Á., Tóth T. (Balogh Balázs), Klauz (Mód) - Gere, Koronczi. Vezetőedző: Balogh Zsolt

Gól: Szalai K. (47.), ill. Bezerédi (34., 36.), Balogh Á. (38.)

Kiállítva: Paget (4.).

Jók: Dudar K., Csepregi, Kassai J. ill. Bezerédi, Balogh Á., Hidvégi

Esélyeshez méltó fölényben kezdtek a vendégek, mégis a 4. percben Csepregi Imre törhetett a gárdonyi kapura. Az őt lerántó Paget Olivért piros lappal állította ki Cseh Roland játékvezető. Az emberelőny némileg kiegyenlítette az erőviszonyokat, de a vendégek így is többet támadtak. A 27. percben a Bezerédi Ádám buktatásáért megítélt büntetőt Kovács Zoltán hárította. A 34. percben Balogh Ádám ívelését a hosszú oldalon felugró Bezerédi bólintotta a kapuba, 0-1. A 36. percben újból Bezerédi villant. Egy enyingi térfélen szerzett labdával robogott a kapuig, és higgadtan lőtte ki az alsó sarkot, 0-2. A 38. percben ismét egy vendég-kényszerítő következett, amelynek a végén Balogh Ádám talált Kovács Z. kapujába, 0-3. A fordulás utáni első hazai helyzetnél Csepregit rántották le a gárdonyi kapunál, Cseh játékvezető a 11-es pontra mutatott. A büntetőt a sértett értékesítette, 1-3. A szépítés visszahozta a hazai reményeket, így új erőre kapott az Enying. A vendégek is teljes gőzerővel támadtak, ugyanakkor ez adott lehetőségeket a hazai kontrákra. A második félidő derekán több szép, kapufás gólhelyzetet láthatott a közönség mindkét oldalon.